Комутатор MikroTik CRS418-8P-8G-2S+RM
- Готово до відправки
- Код: DC-574948
21 011 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ви хотіли комутатор, який міг би робити більше. Тож ми створили той, який може все! 16x (+1) гігабітних Ethernet-портів (8x з PoE-out), два 10G-порти та потужний чотириядерний процесор ARM з тактовою частотою 2,2 ГГц. Достатньо потужний, щоб замінити більшість маршрутизаторів для малих/середніх офісів, приблизно в 3 рази швидший, ніж CRS320 або CRS328… і за кращою ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 17 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | немає |
| PoE In/PoE Out | ні / так |
| QSFP | немає |
| QSFP+ | немає |
| QSFP28 | немає |
| RS-232 (COM) | немає |
| SFP | немає |
| SFP+ | 2 |
| SFP28 | немає |
| USB | 1 |
| Бюджет PoE | До 150 Вт |
| Вага | 2000 г г |
| Входить до комплекту | комутатор, кабель живлення х 2, комплект для монтажу у стійку, інструкція |
| Загальна кількість портів | 20 портів |
| Комбо порт GE/SFP | немає |
| Консольний порт | є |
| Кількість портів з підтримкою PoE | 8 портів |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 215 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Можливість монтажу у стійку | є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / ні / ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 443 x 230 x 44 мм |
| Рівень управління | L3 |
| Стекування | Немає |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | активне |
| Форм-фактор | настільний + стійковий |
- Ціна: 21 011 ₴






