Комутатор MikroTik CRS418-8P-8G-2S+5axQ2axQ-RM
- Готово до відправки
- Код: DC-575614
22 972 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хмарний маршрутизатор-комутатор MikroTik CRS418-8P-8G-2S+RM - це флагманське рішення для середніх та великих мереж, яке об’єднує комутацію 3-го рівня, потужну маршрутизацію та високошвидкісний бездротовий зв’язок Wi-Fi 6 в одному компактному стійковому корпусі 1U. Пристрій працює на основі чотирьохядерного процесора ARM IPQ-8072 з тактовою частотою 2.2 ГГц та оснащений оперативною пам’яттю об’ємом 1 ГБ. Такий запас потужності дає змогу обробляти дані з блискавичною швидкістю, здійснювати повну підтримку апаратного розвантаження L3 та забезпечувати швидку роботу операційної системи RouterOS L5. MikroTik CRS418-8P-8G-2S+RM розроблений для максимальної гнучкості та надійності. 17 портів Gigabit Ethernet пропонують достатній запас підключень. Порти №9-№16 підтримують технологію PoE-out (802.3af/at), що дає можливість заживити до 8 пристроїв без додаткових адаптерів. 2 порти 10G SFP+ з високою пропускною здатністю призначені для підключення до магістралі або серверного обладнання. Подвійний резервний блок живлення гарантує безперебійну роботу системи в критичних ситуаціях. Комутатор оснащений потужними дводіапазонними бездротовими інтерфейсами з технологією 4x4 MIMO, що усуває потребу у зовнішній точці доступу: - 2.4 ГГц (4-ланцюговий 802.11b/g/n/ax) з посиленням 5 dBi. - 5 ГГц (4-ланцюговий 802.11a/n/ac/ax) з посиленням 6 dBi. MikroTik CRS418-8P-8G-2S+RM є ідеальним рішенням для організації високошвидкісного бездротового покриття безпосередньо у серверній кімнаті або в межах середнього офісу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 17 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | немає |
| PoE In/PoE Out | ні / так |
| QSFP | немає |
| QSFP+ | немає |
| QSFP28 | немає |
| RS-232 (COM) | немає |
| SFP | немає |
| SFP+ | 2 |
| SFP28 | немає |
| USB | 1 |
| Бюджет PoE | До 150 Вт |
| Вага | 2000 г г |
| Входить до комплекту | комутатор, кабель живлення х 2, комплект для монтажу у стійку, інструкція |
| Загальна кількість портів | 20 портів |
| Комбо порт GE/SFP | немає |
| Консольний порт | є |
| Кількість портів з підтримкою PoE | 8 портів |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 227 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Можливість монтажу у стійку | є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / ні / ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 443 x 250 x 44 мм |
| Рівень управління | L3 |
| Стекування | Немає |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | активне |
| Форм-фактор | настільний + стійковий |
- Ціна: 22 972 ₴





