Комутатор Ubiquiti UniFi Flex Mini (USW-FLEX-MINI)
- Готово до відправки
- Код: DC-322588
2 121 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комутатор UniFi, модель USW-Mini, є інтелектуальним керованим гігабітним комутатором. Він пропонує 5 портів RJ45 Ethernet, забезпечуючи 1 гігабітний зв'язок із вашими пристроями. USW-Mini входить до складу корпоративної системи Ubiquiti Networks UniFi та працює з UniFi Network Controller. Керуйте своїми мережами з єдиної площини управління Інтуїтивно зрозуміла і надійна настройка, управління і моніторинг Віддалене оновлення прошивки Користувачі та гості Підтримка гостьового порталу / точки доступу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 5 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | немає |
| PoE In/PoE Out | є / ні |
| QSFP | немає |
| QSFP+ | немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | немає |
| SFP+ | немає |
| SFP28 | - |
| USB | немає |
| Бюджет PoE | До 57 Вт |
| Вага | 150 г г |
| Входить до комплекту | комутатор, документація |
| Загальна кількість портів | 5 портів |
| Комбо порт GE/SFP | немає |
| Консольний порт | немає |
| Кількість портів з підтримкою PoE | 1 порт |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 2.5 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Можливість монтажу у стійку | немає |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / ні / ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 107 x 70 x 21 мм |
| Рівень управління | L2 |
| Стекування | Немає |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | пасивне |
- Ціна: 2 121 ₴






