Комутатор Tenda TEF1105P-4-38W
- Готово до відправки
- Код: DC-253540
1 413 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Tenda TEF1105P розрахований на підключення одночасно 5 пристроїв, комп"ютерів, IP-камер і т.д. Корпус пристрою виконаний з високоякісного і міцного металу в сірому матовому кольорі. На передній панелі зелені світлові індикатори, порти 5 x Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) і роз"єм для живлення. Усередині Tenda TEF1105P оснащений вентилятором для охолодження, що дозволяє запобігти перегріву пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | 5 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | немає |
| PoE In/PoE Out | ні / так |
| QSFP | немає |
| QSFP+ | немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | немає |
| SFP+ | немає |
| SFP28 | - |
| USB | немає |
| Бюджет PoE | До 35 Вт |
| Вага | немає даних г |
| Входить до комплекту | комутатор, адаптер живлення, документація |
| Загальна кількість портів | 5 портів |
| Комбо порт GE/SFP | немає |
| Консольний порт | є |
| Кількість портів з підтримкою PoE | 4 порти |
| Максимальна швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 38 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Можливість монтажу у стійку | немає |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / ні / ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 100 x 100 x 26 мм |
| Рівень управління | - |
| Стекування | Немає |
| Тип | некерований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Форм-фактор | настільний + настінний |
- Ціна: 1 413 ₴




