Комутатор Ubiquiti UniFi Switch Ultra (USW-ULTRA)
- Готово до відправки
- Код: DC-557819
6 420 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комутатор оснащений 8 гігабітними портами, з яких 7 забезпечують подачу живлення за технологією PoE+ (максимум 30 Вт на порт), а 1 PoE++ для вхідного підключення. Загальна потужність для PoE становить до 42 Вт при використанні PoE++.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 8 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | немає |
| PoE In/PoE Out | є / є |
| QSFP | немає |
| QSFP+ | немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | немає |
| SFP+ | немає |
| SFP28 | - |
| USB | немає |
| Бюджет PoE | До 42 Вт |
| Вага | 320 г г |
| Входить до комплекту | комутатор, документація |
| Загальна кількість портів | 8 портів |
| Комбо порт GE/SFP | немає |
| Консольний порт | немає |
| Кількість портів з підтримкою PoE | 8 портів |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 9 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Можливість монтажу у стійку | немає |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / є / є |
| Розміри (ШхВхГ) | 203 х 33 х 76 мм |
| Рівень управління | L2 |
| Стекування | Немає |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | пасивне |
- Ціна: 6 420 ₴

