Комутатор Dahua DH-CS4226-24ET-240
- Готово до відправки
- Код: DC-511799
15 724 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блискавкозахист Повітряний розряд: 8 кВ; Контактний розряд: 6 кВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | 24 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | немає |
| PoE In/PoE Out | ні / так |
| QSFP | немає |
| QSFP+ | немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | немає |
| SFP+ | немає |
| SFP28 | - |
| USB | немає |
| Бюджет PoE | До 240 Вт |
| Вага | 2500 г г |
| Входить до комплекту | комутатор, кабель живлення, документація |
| Загальна кількість портів | 26 портів |
| Комбо порт GE/SFP | 2 |
| Консольний порт | немає |
| Кількість портів з підтримкою PoE | 24 порти |
| Максимальна швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 265 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Можливість монтажу у стійку | немає |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / ні / ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 440 х 221 х 44 мм |
| Рівень управління | L2 |
| Стекування | Немає |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Форм-фактор | стійковий |
- Ціна: 15 724 ₴

