Комутатор TP-Link Omada SG2210MP
- Готово до відправки
- Код: DC-598307
9 305 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
JetStream гігабітний Smart комутатор на 8 портів PoE + і 2 SFP-слоти Бюджет PoE 150 Вт: 8х802.3at/af-сумісних портів PoE+ із загальною потужністю 150 Вт. Повністю гігабітні порти: 8х гігабітні порти PoE+ і 2х гігабітні слоти SFP забезпечують високошвидкісне з’єднання. Інтеграція в Omada SDN: Zero-Touch Provisioning (ZTP), централізоване хмарне управління та інтелектуальний моніторинг. Централізоване управління: хмарний доступ і додаток Omada для максимальної зручності та простого управління. Надійні стратегії безпеки: прив’язка IP-MAC-портів, список контролю доступу (ACL), безпека портів, захист від DoS-атак, захист від штормів, відстеження DHCP, 802.1X, аутентифікація Radius та багато іншого. Оптимізуйте голосові та відеододатки: QoS L2/L3/L4 та IGMP snooping.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 8 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | немає |
| PoE In/PoE Out | ні / так |
| QSFP | немає |
| QSFP+ | немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | 2 |
| SFP+ | немає |
| SFP28 | - |
| USB | немає |
| Бюджет PoE | До 150 Вт |
| Вага | немає даних г |
| Входить до комплекту | комутатор, кабель живлення, документація |
| Загальна кількість портів | 10 портів |
| Комбо порт GE/SFP | немає |
| Консольний порт | немає |
| Кількість портів з підтримкою PoE | 8 портів |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 175.3 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Можливість монтажу у стійку | є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / є / ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 294 х 180 х 44 мм |
| Рівень управління | L2 |
| Стекування | Немає |
| Тип | налаштовуваний (smart) |
| Тип охолодження | пасивне |
| Форм-фактор | настільний + стійковий |
- Ціна: 9 305 ₴





