Комутатор TP-Link TL-SG1210MPE
- Готово до відправки
- Код: DC-378403
6 587 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для різних сценаріїв TL-SG1210MPE повністю сумісний з пристроями PoE, такими як IP-камери, точки доступу, IP-телефони. Також він працює з дротовими пристроями без PoE, такими як ПК, принтери та IPTV. 8 портів PoE+ з бюджетом 123 Вт для виконання безлічі завдань Бюджет PoE складає 30 Вт на порт, а загальний бюджет – 123 Вт*, що відкриває широку низку можливостей для відеоспостереження, офісів, гуртожитків та малого бізнесу. Також TL?SG1210MPE повністю сумісний із IP?камерами, точками доступу, IP?телефонами, комп’ютерами, принтерами та не тільки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 10 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | немає |
| PoE In/PoE Out | ні / так |
| QSFP | немає |
| QSFP+ | немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | немає |
| SFP+ | немає |
| SFP28 | - |
| USB | немає |
| Бюджет PoE | До 123 Вт |
| Вага | немає даних г |
| Входить до комплекту | комутатор, адаптер живлення, документація |
| Загальна кількість портів | 11 портів |
| Комбо порт GE/SFP | 1 |
| Консольний порт | немає |
| Кількість портів з підтримкою PoE | 9 портів |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 142 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Можливість монтажу у стійку | немає |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / є / ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 209 х 126 х 26 мм |
| Рівень управління | L2 |
| Стекування | Немає |
| Тип | налаштовуваний (smart) |
| Тип охолодження | пасивне |
| Форм-фактор | стійковий |
- Ціна: 6 587 ₴







