Комутатор Ruijie Reyee RG-ES118FGS-LP
- Готово до відправки
- Код: DC-514866
14 058 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
16-портовий 10/100 Мбіт/с з 2-портовим гігабітним некерованим комутатором PoE Некерований комутатор, який видно на Ruijie Cloud Інтелектуальна та безпечна мережа відеоспостереження Інтелектуальне керування PoE Якісний дизайн Застосовується до різних сценаріїв
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | 16 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | немає |
| PoE In/PoE Out | ні / так |
| QSFP | немає |
| QSFP+ | немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | немає |
| SFP+ | немає |
| SFP28 | - |
| USB | немає |
| Бюджет PoE | До 120 Вт |
| Вага | немає даних г |
| Входить до комплекту | комутатор, документація |
| Загальна кількість портів | 18 портів |
| Комбо порт GE/SFP | немає |
| Консольний порт | немає |
| Кількість портів з підтримкою PoE | 16 портів |
| Максимальна швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 120 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Можливість монтажу у стійку | є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / є / ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 440 х 214.9 х 44 мм |
| Рівень управління | - |
| Стекування | Немає |
| Тип | некерований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Форм-фактор | стійковий |
- Ціна: 14 058 ₴






