Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Go!Further (1.513-665.0)
- Готово до відправки
- Код: DC-595829
11 011 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SC 3 EasyFix Go! Further – пароочисник для тих, хто очікує більшого від повсякденного прибирання. Лімітоване чорне виконання поєднує високу ефективність очищення, продуману ергономіку та відповідальний підхід до використання ресурсів: корпус пристрою на 35% виготовлений із переробленого пластику. Апарат готовий до роботи всього через 30 секунд після включення та ефективно усуває до 99,999 % вірусів та до 99,99 % поширених у побуті бактерій на твердих поверхнях без застосування хімічних засобів. Насадка для підлоги EasyFix з шарнірним з’єднанням та пластинчастою структурою підошви забезпечує зручне керування та стабільно високі результати прибирання, а серветки для підлоги Re!Fibe зі 100% переробленого поліестеру, виготовлені за технологією CiCLO, легко кріпляться на липучці та знімаються без контакту. У комплект також входить ексклюзивна гнучка ручна насадка для ефективного видалення стійких забруднень як на рівних, так і на вигнутих поверхнях, включаючи раковини та ванни. Бак для води, що постійно поповнюється, дозволяє працювати без перерв, а вбудований картридж захисту від накипу автоматично очищає воду, продовжуючи термін служби пароочисника.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Довжина шнура | 4 м |
| Колір | Чорний |
| Тип | Пароочисник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня води | немає |
| Індикація готовності пари | немає |
| Автоматичне вимкнення | немає даних |
| Вага | 3.1 кг г |
| Вітрата пари | немає даних |
| Відключення при нестачі води | немає |
| Запобіжний клапан | є |
| Захист від накипу | є |
| Захист від перегрівання | є |
| Знімний бункер для води | є |
| Максимальний тиск | 3,5 бар |
| Можливість використання засобу для чищення | немає |
| Насадки та щітки | точкове сопло, кругла щітка, ручна, EasyFix /насадка для підлоги |
| Об'єм бака для води | 1 л |
| Потужність | 1900 Вт Вт |
| Регулювання витрати пари | є |
| Розміри | 360 x 236 x 253 мм |
| Температура | 100 °C |
| Тип пароочищувача | підлоговий |
| Час нагрівання | 30 сек |
- Ціна: 11 011 ₴







