Пароочисник Karcher SC 4 Deluxe (1.513-460.0)
- Готово до відправки
- Код: DC-532401
16 609 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пароочисник SC 4 Deluxe виконує очищення при тиску 4,0 бар, має можливість постійної дозаправки та гарантує безперервне очищення завдяки знімному резервуару для води. Пароочисник видаляє до 99,999% вірусів та 99,99% усіх поширених побутових бактерій на твердих поверхнях. Дуже великий вбудований відсік для зберігання аксесуарів гарантує зручне зберігання аксесуарів, кабелів та шланга безпосередньо на пристрої. Інші особливості включають світлодіодне кільце з підсвічуванням для індикації режиму роботи, насадку для підлоги EasyFix з гнучким шарніром для максимальної ергономіки, інноваційну пластинчасту технологію. , практична система липучок для серветки для чищення підлоги та різноманітні аксесуари для видалення стійких забруднень з плитки, варильних панелей та витяжних парасольок, а також із щілин та швів. Завдяки триступеневому регулюванню пари потік пари завжди можна ідеально адаптувати до поверхні та забруднення. Подовження терміну гарантійного обслуговування При реєстрації апарату, що має гарантійний термін 12 місяців, на сайті www.karcher.ua покупець отримує сертифікат, що дає право на додатковий строк гарантійного обслуговування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Довжина шнура | 4 м |
| Тип | Пароочисник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня води | немає |
| Індикація готовності пари | немає |
| Автоматичне вимкнення | немає даних |
| Вага | 5.55 кг г |
| Вітрата пари | немає даних |
| Відключення при нестачі води | немає |
| Запобіжний клапан | є |
| Захист від накипу | немає |
| Захист від перегрівання | немає |
| Знімний бункер для води | є |
| Колір | Білий з чорним |
| Максимальний тиск | 4 бар |
| Можливість використання засобу для чищення | немає |
| Насадки та щітки | точкове сопло, кругла щітка, ручна, EasyFix /насадка для підлоги |
| Об'єм бака для води | 1,3 л |
| Потужність | 2200 Вт Вт |
| Регулювання витрати пари | є |
| Розміри | 400 x 265 x 300 мм |
| Температура | 100 °C |
| Тип пароочищувача | підлоговий |
| Час нагрівання | 3 хв |
- Ціна: 16 609 ₴









