Пароочисник Deerma Handheld Steam Cleaner DEM-ZQ01
- Готово до відправки
- Код: DC-589235
2 371 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручний пароочисник Deerma Handheld Steam Cleaner Сучасний та багатофункціональний ручний пароочисник Deerma Handheld Steam Cleaner створений спеціально для ефективного та якісного очищення найрізноманітніших забруднень. За допомогою потужного потоку пари 36 г/хв і різноманітних насадок під кожен тип прибирання, робить пароочисник Deerma по-справжньому найкращим Вашим помічником. Потужний потік пари 36 г/хв Нагрівальний елемент з алюмінієвого сплаву миттєво перетворює воду на високотемпературну пару, забезпечуючи ефективне глибоке прибирання по всьому будинку. Усього за 20 секунд знадобиться для розчинення жиру та знищення бактерій. Для різних завдань М’яка щетина – дбайливо очищає тканину та фільтри кондиціонера, а подовжувальна насадка з легкістю очистить важкодоступні місця легко та просто. Ефективне знищення бактерій та пилових кліщів Високотемпературна пара знищує бактерії та пилових кліщів, руйнуючи їхню клітинну структуру. Не вимагає використання агресивних хімікатів, забезпечуючи глибоке прибирання та створюючи здорове середовище для вашої родини. Прибирання всього будинку легко та швидко Надлегкий корпус та велика вигнута ручка зручно лежать у руці, забезпечуючи високу ергономіку для прибирання всього будинку з максимальним комфортом. Продумано до дрібниць Водонепроникний корпус за стандартом IPX4 захистить пароочисник Deerma від несподіваних попадань вологи та спростить очищення пристрою, а кабель живлення довжиною 3м дозволяє прибирати з максимальною зручністю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deerma |
| Довжина шнура | 3 м |
| Колір | Білий |
| Тип | Пароочисник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня води | немає |
| Індикація готовності пари | немає |
| Автоматичне вимкнення | немає даних |
| Вага | 1 кг г |
| Вітрата пари | немає даних |
| Відключення при нестачі води | немає даних |
| Запобіжний клапан | немає |
| Захист від накипу | немає |
| Захист від перегрівання | є |
| Знімний бункер для води | немає |
| Максимальний тиск | немає даних |
| Можливість використання засобу для чищення | немає |
| Насадки та щітки | насадка для скла, вигнута насадка, щілинна насадка, тканинна насадка для меблів, нейлонова щітка, насадка для меблів |
| Об'єм бака для води | 0,25 л |
| Потужність | 1300 Вт Вт |
| Регулювання витрати пари | немає |
| Розміри | 226 х 80 х 220 мм |
| Температура | 105 °C |
| Тип пароочищувача | ручний |
| Час нагрівання | 20 сек |
- Ціна: 2 371 ₴





