Пароочищувач Karcher SC 5 EasyFix Iron (1.512-661.0)
- Готово до відправки
- Код: DC-541870
25 936 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SC 5 EasyFix Iron - це справжній універсальний інструмент для очищення парою. З тиском пари 4,2 бар це найпотужніший пароочищувач у своєму класі. Парова праска, що поставляється з ним, скорочує час звичайного прасування вдвічі. Завдяки функції VapoHydro, додавання гарячої води дає змогу швидко видалити та змити стійкий бруд. Змінне регулювання пари може бути адаптоване до поверхні та бруду. Знімний резервуар для води дає змогу продовжувати роботу без перерв. SC 5 також має вбудований відсік для зберігання кабелів, відсік для приладдя, а також паркувальне місце для насадки для підлоги. Пристрій працює без використання хімікатів і забезпечує чистоту в усьому будинку. Ретельне очищення видаляє 99,99% усіх звичайних побутових бактерій зі звичайних твердих домашніх поверхонь. Різноманітні аксесуари ідеально очищають плитку, варильні панелі, витяжку та навіть найменші щілини. Насадка для підлоги EasyFix із гнучким з’єднанням гарантує чудову ергономіку, а технологія ламелей забезпечує чудові результати очищення. Використовуючи систему липучок серветку для підлоги з мікроволокна можна легко прикріпити до насадки для підлоги і знову зняти без контакту з брудом. Подовження терміну гарантійного обслуговування При реєстрації апарату, що має гарантійний термін 12 місяців, на сайті www.karcher.ua покупець отримує сертифікат, що дає право на додатковий строк гарантійного обслуговування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня води | є |
| Індикація готовності пари | є |
| Автоматичне вимкнення | немає даних |
| Вага | 6 кг г |
| Вітрата пари | немає даних |
| Відключення при нестачі води | немає даних |
| Довжина шнура | 6 м |
| Запобіжний клапан | є |
| Захист від накипу | є |
| Захист від перегрівання | немає даних |
| Знімний бункер для води | є |
| Максимальний тиск | 4,2 бар |
| Можливість використання засобу для чищення | немає |
| Насадки та щітки | точкове сопло, кругла щітка, ручна, EasyFix / насадка для підлоги, парова праска |
| Об'єм бака для води | 1,5 л |
| Потужність | 2200 Вт Вт |
| Регулювання витрати пари | є |
| Розміри | 439 х 301 х 305 мм |
| Температура | немає даних |
| Тип пароочищувача | ручний |
| Час нагрівання | 3 хв |
- Ціна: 25 936 ₴










