Пароочисник Karcher SC 1 Multi Comfort (1.516-416.0)
- Готово до відправки
- Код: DC-538456
5 785 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний ручний пароочисник SC 1 Multi Comfort виконує очищення без використання хімічних засобів та миттєво переходить у режим готовності до глибокого очищення. У процесі глибокого очищення усуваються до 99,999% вірусів та 99,99% поширених у побуті бактерій на твердих поверхнях. Додатковий подовжувальний шланг робить роботу по будинку ще більш гнучкою та комфортною, навіть у важкодоступних місцях. Завдяки компактній та ергономічній конструкції апарат неймовірно зручний у використанні та при цьому займає мінімум місця при зберіганні. SC 1 Multi Comfort переходить у режим готовності за 30 секунд і просто заповнюється водою завдяки знімному бачку – без зайвого очікування та перерв у роботі. Змінний картридж для захисту від накипу забезпечує автоматичне видалення вапняного нальоту та збільшення терміну служби у 5 разів. Світлодіодний індикатор з панеллю керування спрощує та полегшує використання апарата. На дисплеї постійно відображаються різні режими, наприклад нагрівання, готовність до використання, режим пароутворення, а також необхідність заміни картриджа. Опціонально можливе перетворення на інноваційну багатофункціональну парову швабру «4 в 1». Подовження терміну гарантійного обслуговування При реєстрації апарату, що має гарантійний термін 12 місяців, на сайті www.karcher.ua покупець отримує сертифікат, що дає право на додатковий строк гарантійного обслуговування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Довжина шнура | 5 м |
| Колір | Білий |
| Тип | Пароочисник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня води | немає |
| Індикація готовності пари | є |
| Автоматичне вимкнення | немає даних |
| Вага | 1.56 кг г |
| Вітрата пари | немає даних |
| Відключення при нестачі води | немає даних |
| Запобіжний клапан | немає даних |
| Захист від накипу | є |
| Захист від перегрівання | немає даних |
| Знімний бункер для води | є |
| Максимальний тиск | 3 бар |
| Можливість використання засобу для чищення | немає |
| Насадки та щітки | ручна насадка |
| Об'єм бака для води | 0,2 л |
| Потужність | 1300 Вт Вт |
| Регулювання витрати пари | немає |
| Розміри | 345 x 113 x 190 мм |
| Температура | немає даних |
| Тип пароочищувача | ручний |
| Час нагрівання | 30 сек |
- Ціна: 5 785 ₴






