Пароочисник Karcher SC 2 Deluxe (1.513-400.0)
- Готово до відправки
- Код: DC-533370
8 362 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний та легкий пароочисник початкового рівня SC 2 Deluxe оснащений 2-ступінчастим регулятором подачі пари, що дозволяє вибирати режим, оптимальний для очищення різних поверхонь від різних забруднень. При ретельному очищенні парою знищуються 99,99 % вірусів і поширених у побуті бактерій на твердих поверхнях – без використання дезінфікуючих засобів. Інноваційний світлодіодний індикатор кільцевої форми постійно відображає стан апарата, а використовуване приладдя можна зберігати в спеціальному чохлі. Насадка для підлоги EasyFix оснащена шарніром, що полегшує виконання робіт, і має пластинчасту підошву, що гарантує чудові результати збирання. Серветка для підлоги легко встановлюється на цій насадці за допомогою липучки та швидко знімається без контакту із брудом. Широкий асортимент приладдя дозволяє вирішувати найрізноманітніші завдання збирання – очищати керамічну плитку у ванній, плиту та витяжку на кухні тощо. буд. При цьому апарат здатний навіть видаляти стійкі забруднення з тонких щілин та стиків. Подовження терміну гарантійного обслуговування При реєстрації апарату, що має гарантійний термін 12 місяців, на сайті www.karcher.ua покупець отримує сертифікат, що дає право на додатковий строк гарантійного обслуговування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Довжина шнура | 4 м |
| Колір | Білий |
| Тип | Пароочисник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня води | є |
| Індикація готовності пари | немає |
| Автоматичне вимкнення | немає |
| Вага | 2.68 кг г |
| Вітрата пари | немає даних |
| Відключення при нестачі води | немає |
| Запобіжний клапан | є |
| Захист від накипу | є |
| Захист від перегрівання | немає |
| Знімний бункер для води | немає |
| Максимальний тиск | 3,2 бар |
| Можливість використання засобу для чищення | немає даних |
| Насадки та щітки | ручна насадка, мала кругла щітка, щітка для очищення швів, насадка для підлоги: EasyFix |
| Об'єм бака для води | 1 л |
| Потужність | 1500 Вт Вт |
| Регулювання витрати пари | немає |
| Розміри | 304 x 231 x 287 мм |
| Температура | немає даних |
| Тип пароочищувача | підлоговий |
| Час нагрівання | 6.5 хв |
- Ціна: 8 362 ₴




