Пароочисник Karcher SI 4 EasyFix Iron (1.512-637.0)
- Готово до відправки
- Код: DC-544525
23 892 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Karcher SI 4 EasyFix Iron – ефективне парове очищення та прасування. Прасувальна станція скорочує час у два рази завдяки паровій прасці та активній дошці з повітряною подушкою. Пароочисник усуває 99,999% вірусів і 99,99% бактерій без хімії, легко очищаючи плитку, варильну панель, витяжку та щілини. Насадка EasyFix з гнучким шарніром гарантує ідеальні результати, а система липучок дозволяє змінювати серветку без контакту з брудом. Активний відвід пари Активна система відводу пари для кращого проникнення в структуру тканини. Активна система відводу пари дозволяє фіксувати білизну на поверхні прасувальної дошки і висушувати її до стану, що дозволяє відразу прибрати в шафу Комплект пароочисника з прасувальною дошкою Повісивши пароочисник на прасувальній дошці, ви отримуєте готову систему для прасування. Прасування за допомогою пари скорочує час прасування удвічі. Пароочисник разом з прасувальою дошкою дозволяє не тільки прасувати, але і вирішувати багато завдань очистки по всьому будинку Функція продувки Делікатні тканини можна прасувати на повітряній подушці. Обережний з делікатними тканинами, прасує без слідів. На делікатних тканинах не утворюються лискучі ділянки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Довжина шнура | 4 м |
| Колір | Чорний |
| Тип | Пароочисник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня води | немає |
| Індикація готовності пари | немає |
| Автоматичне вимкнення | немає |
| Вага | 12,6 кг г |
| Вітрата пари | немає даних |
| Відключення при нестачі води | немає |
| Запобіжний клапан | є |
| Захист від накипу | є |
| Захист від перегрівання | немає |
| Знімний бункер для води | є |
| Максимальний тиск | 3,5 бар |
| Можливість використання засобу для чищення | немає |
| Насадки та щітки | мала кругла щітка, насадка для підлоги: EasyFix, ручна насадка, точкове сопло |
| Об'єм бака для води | 0,8 л |
| Потужність | 2000 Вт Вт |
| Регулювання витрати пари | є |
| Розміри | 1450 х 462 х 960 мм |
| Температура | немає даних |
| Тип пароочищувача | ручний |
| Час нагрівання | 4 хв |
- Ціна: 23 892 ₴








