Мінімийка Karcher K 5 Classic (1.950-700.0)
- Готово до відправки
- Код: DC-552574
11 707 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Classic поєднує в собі максимальну зручність та повну потужність. За допомогою передової системи зберігання шланг високого тиску можна легко та надійно намотати на передню кришку після використання. Завдяки компактним розмірам весь пристрій легко транспортувати та зберігати будь-де – на полиці або в багажнику автомобіля. Телескопічна ручка, що регулюється по висоті, забезпечує ще більшу зручність при роботі. Він також оснащений тригерним пістолетом Quick Connect, 8-метровим шлангом високого тиску, струминною трубкою Vario Power (VPS), грязьовою фрезою та фільтром для води. Миття високого тиску K5 Classic з універсальним двигуном та продуктивністю за площею 40 м2/год ідеально підходить для регулярного використання при видаленні помірних забруднень. Подовження терміну гарантійного обслуговування При реєстрації апарату, що має гарантійний термін 12 місяців, на сайті www.karcher.ua покупець отримує сертифікат, що дає право на додатковий строк гарантійного обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Максимальний тиск | 145 бар |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак для води | немає |
| Висувна ручка | є |
| Відсік для приладдя | є |
| Віялова насадка | немає |
| Габарити | 188 x 252 x 445 мм |
| Довжина шлангу | 8 м |
| Додаткові насадки | немає |
| Колеса | є |
| Контейнер для миючого засобу | відсутній |
| Максимальна температура води | немає даних |
| Матеріал помпи | пластик |
| Миюча щітка | немає |
| Обертаюча щітка / Роторна щітка | немає |
| Продуктивність | 500 л/год |
| Підігрівання води | відсутній |
| Піскоструминна насадка | немає |
| Пістолет високого тиску | є |
| Регулятор тиску | є |
| Стандартна насадка | немає |
| Струменева трубка | є |
| Тип живлення | електрична |
| Турбонасадка | немає |
| Універсальна насадка | немає |
| Фреза для бруду | є |
| Фільтр очищення води | є |
- Ціна: 11 707 ₴









