Мiнiмийка Karcher K 2 Universal Edition (1.673-010.0)
- Готово до відправки
- Код: DC-554777
4 112 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
K 2 Universal Edition компактний пристрій ідеально підходить для будь-яких періодичних прибирань у будинку та дворі. Обертовий струмінь грязьової насадки видаляє навіть стійкий бруд. Завдяки невеликій вазі і вбудованій зручній ручці для перенесення ви можете легко транспортувати K 2 Universal Edition туди, куди вам потрібно. Система Quick Connect пропонує додаткову зручність, так як її швидке з’єднання дозволяє приєднувати і від’єднувати шланг високого тиску довжиною три метри від пристрою і легко запускати пістолет. Усі вхідні в комплект аксесуари можна легко укласти в K 2 Universal Edition. Це стало можливим завдяки розумним дужкам на пристрої. Навіть кабель живлення може бути акуратно покладений у вбудований відсік для кабелю. Подовження терміну гарантійного обслуговування При реєстрації апарату, що має гарантійний термін 12 місяців, на сайті www.karcher.ua покупець отримує сертифікат, що дає право на додатковий строк гарантійного обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Максимальний тиск | 110 бар |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.77 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак для води | немає |
| Висувна ручка | немає |
| Відсік для приладдя | немає |
| Віялова насадка | немає |
| Габарити | 182 х 280 х 390 мм |
| Довжина шлангу | 3 м |
| Додаткові насадки | немає |
| Колеса | відсутні |
| Контейнер для миючого засобу | відсутній |
| Максимальна температура води | 40 °С |
| Матеріал помпи | пластик |
| Миюча щітка | немає |
| Обертаюча щітка / Роторна щітка | немає |
| Продуктивність | 360 л/год |
| Підігрівання води | відсутній |
| Піскоструминна насадка | немає |
| Пістолет високого тиску | є |
| Регулятор тиску | відсутній |
| Стандартна насадка | немає |
| Струменева трубка | немає |
| Тип живлення | електрична |
| Турбонасадка | немає |
| Універсальна насадка | немає |
| Фреза для бруду | є |
| Фільтр очищення води | є |
- Ціна: 4 112 ₴




