Сонячна панель Kraft KFP-200SP 200W DC5521
- Готово до відправки
- Код: K3-42-00057
7 830 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонячна панель Kraft KFP-200SP 200W DC5521
Сонячна панель Kraft KFP-200SP 200W DC5521 призначена для перетворення сонячної енергії в електричну, що забезпечує автономне живлення різних електроприладів.
Основні характеристики
- Потужність: 200W
Переваги
- Універсальність. Ідеально підходить для кемпінгу, дачі або в умовах відсутності електромережі.
- Ефективність. Забезпечує стабільне живлення для освітлення, зарядки акумуляторів та невеликих електроприладів.
Застосування
- Забезпечення енергією в умовах відсутності електромережі.
- Підходить для використання на дачах та в кемпінгу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 20.5 В |
| Напруга холостого ходу | 24.2 В |
| Струм короткого замикання | 10.7 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Номінальний струм | 9.7 А |
| Розміри | В розкладеному стані 2205 / 570 мм, транспортувальний розмір 570 / 546 мм |
| Стан | Нове |
| Тип роз'єму | DC 5.5/2.1 |
| Тип пристрою | Сонячна панель |
| Тип фотомодуля сонячної батареї | Монокристалічний кремній |
- Ціна: 7 830 ₴






