Портативна зарядна станція BigBlue CP2500 2500W 1843Wh
- Готово до відправки
- Код: K3-42-00105
38 965 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна зарядна станція BigBlue CP2500 2500W 1843Wh
Портативна зарядна станція BigBlue CP2500 2500W 1843Wh — це потужний пристрій, призначений для забезпечення електроенергією різноманітних пристроїв у будь-яких умовах. Вона ідеально підходить для використання під час кемпінгу, подорожей або в умовах відсутності електрики.
Основні характеристики
- Потужність: 2500W
- Ємність: 1843Wh
Переваги
- Автономність. Дозволяє залишатися на зв'язку та користуватися необхідними пристроями без доступу до електромережі.
- Універсальність. Можливість заряджати гаджети, живити електроніку та використовувати побутові прилади.
Застосування
- Кемпінг
- Подорожі
- Відсутність електрики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | BigBlue |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Вихід USB-A | 2 порти QC3.0 18 Вт (5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А) |
| Вихід USB-C | 2 порти PD 100 Вт (5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/5А), 2 порти PD 45 Вт (5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/2.25А) |
| Вихід автомобільної зарядки / DC-вихід | 1 порт автомобільної зарядки 12В/10А, 2 порти DC5521 12В/5А |
| Вихід змінного струму (AC) | 2 порти 230 В 2500 Вт |
| Вхід для автомобільної зарядки | 12-24 В/10 А 120 Вт |
| Вхід для сонячної панелі | 12-65В/22.5А (25А макс.) з макс. потужністю 1200 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Місткість | 1843 Вт*рік |
| Кількість циклів | 3500 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість пристроїв, що заряджаються одночасно | 11 |
| Номінальна потужність | 2500 Вт |
| Особливості | GPS, Режим ДБЖ |
| Порти USB | USB-A: 2 порти QC3.0 18 Вт (5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А); USB-C: 2 PD-порти 100 Вт, 2 PD-порти 45 Вт |
| Потужність пікова (короткочасна) | 5000 Вт |
| Підтримка мобільного застосунку | BigBlue Energy |
| Робоча температура | +10 °C ~ + 30 °C |
| Розміри | 384 / 274 / 325 мм |
| Серія | BigBlue CP2500 |
| Температура заряду | 0 °C ~ + 45 °C |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від перевантаження, перегріву, перерозряду, перенапруги |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
- Ціна: 38 965 ₴










