Комплект резервного живлення Trinix PSU-1203LED(P) LiFePO4 з акумуляторною батареєю LFP 12V 8Ah
- Готово до відправки
- Код: K3-41-00056-44-00094
2 720 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект резервного живлення Trinix PSU-1203LED(P) LiFePO4 з акумуляторною батареєю LFP 12V 8Ah
Комплект резервного живлення Trinix PSU-1203LED(P) LiFePO4 призначений для автономного живлення різних електронних пристроїв з використанням літій-фосфатних акумуляторів. Він ідеально підходить для використання в умовах обмеженого доступу до електромережі.
Основні характеристики
- Тип акумулятора: LiFePO4
- Напруга: 12V
- Ємність: 8Ah
Застосування
- Харчування освітлення
- Системи безпеки
- Електронні пристрої в кемпінгах
- Ситуації з надзвичайних ситуацій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 72 Вт |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ship Bundle Items | Separately |
| _cache_instance_store_filter | 1 |
| all_items_salable | 1 |
| Ємність акумулятора | 8 Ah |
| Вхідна напруга | 190-265 В |
| Вихідна напруга | 13.8 В, 14.4 В |
| Вихідний струм | 3 А |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Білий, Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Розміри | 151 / 65 / 100 мм, 228 / 97 / 25 мм |
| Тип ДБЖ | Імпульсний |
| Тип виконання | Пластиковий бокс |
| Тип захисту | Від глибокого розряду батарей, Від короткого замикання, Від перевантаження, Від перенапруги |
| Тип пристрою | Комплект резервного живлення |
- Ціна: 2 720 ₴



