Джерело безперебійного живлення Trinix PSU-1205LED(P) LiFePO4
- Готово до відправки
- Код: K3-41-00052
1 920 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело безперебійного живлення Trinix PSU-1205LED(P) LiFePO4
Джерело безперебійного живлення Trinix PSU-1205LED(P) LiFePO4 призначене для забезпечення безперервного живлення електронних пристроїв у разі відключення електроенергії. Воно ідеально підходить для використання в домашніх умовах або в офісі, де важливо підтримувати роботу комп'ютерів, серверів та інших електронних пристроїв під час перебоїв з електрикою.
Основные характеристики
- Модель: Trinix PSU-1205LED(P) LiFePO4
Преимущества
- Надійність. Забезпечує стабільне живлення, що дозволяє уникнути втрати даних або пошкодження обладнання.
- Зручність використання. Дозволяє завершити важливі завдання під час несподіваного відключення електроенергії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 100.8 Вт |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 18 Ah |
| Вхідна напруга | 190-265 В |
| Вихідна напруга | 13.8 В, 14.4 В |
| Вихідний струм | 5 А |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 300 / 235 / 90 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 2 А |
| Тип ДБЖ | Імпульсний |
| Тип акумулятора | LiFePo4, GEL, AGM |
| Тип виконання | Пластиковий бокс |
| Тип захисту | Від глибокого розряду батарей, Від короткого замикання, Від перевантаження, Від перенапруги |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
- Ціна: 1 920 ₴










