Джерело безперебійного живлення Trinix PSU-1203LED(M) LiFePO4
- Готово до відправки
- Код: K3-41-00057
1 705 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело безперебійного живлення Trinix PSU-1203LED(M) LiFePO4
Джерело безперебійного живлення Trinix PSU-1203LED(M) LiFePO4 призначене для забезпечення безперервного живлення електронних пристроїв у разі відключення електрики. Воно ідеально підходить для офісів, домашніх комп'ютерів та систем безпеки, де важливо підтримувати роботу обладнання під час перебоїв з електропостачанням.
Основні характеристики
- Тип: Джерело безперебійного живлення
- Модель: PSU-1203LED(M)
- Матеріал: LiFePO4
Переваги
- Захист від втрати даних. Пристрій допомагає уникнути втрати інформації під час раптового вимкнення електрики.
- Стабільність роботи. Забезпечує стабільну роботу ваших пристроїв під час перебоїв з електропостачанням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 72 Вт |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7 Ah |
| Вхідна напруга | 190-265 В |
| Вихідна напруга | 13.8 В, 14.4 В |
| Вихідний струм | 3 А |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 265 / 195 / 75 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 2 А |
| Тип ДБЖ | Імпульсний |
| Тип акумулятора | LiFePo4, GEL, AGM |
| Тип виконання | Металевий бокс із замком |
| Тип захисту | Від глибокого розряду батарей, Від короткого замикання, Від перевантаження, Від перенапруги |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
- Ціна: 1 705 ₴










