Система накопичення енергії Battlink BATT-CI-50K107 50kW 107kWh LifePO4 IP55
- Готово до відправки
- Код: K3-44-00402
1 686 626 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Система накопичення енергії Battlink BATT-CI-50K107
Система накопичення енергії Battlink BATT-CI-50K107 є потужним пристроєм для зберігання електричної енергії, що забезпечує надійне рішення для енергетичних потреб. Вона дозволяє ефективно накопичувати та використовувати енергію.
Основні характеристики
- Потужність: 50kW
- Ємність: 107kWh
- Клас захисту: IP55
Переваги
- Універсальність. Система може використовуватися для забезпечення електроенергією житлових або комерційних об'єктів, а також для резервного живлення.
- Економічність. Дозволяє знизити витрати на електроенергію, зберігаючи енергію в періоди низького споживання.
Применение
- Забезпечення електроенергією житлових об'єктів.
- Забезпечення електроенергією комерційних об'єктів.
- Резервне живлення в разі відключення електрики.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ESS |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Ємність акумулятора | 280 Ah |
| Інтерфейси | Ethernet, RS485 |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас захисту | IP55 |
| Кількість фаз | 3 |
| Кількість циклів | > 6000 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальна енергоємність | 107.52 кВт*рік |
| Максимальний струм заряду | 0.5C |
| Максимальний струм розряду | 0.5C |
| Напруга акумуляторної батареї | 384 В |
| Напруга від сонячних панелей | 150-850 В |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність сонячних панелей | 100 кВт |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 1020 / 1280 / 1960 мм |
| Система пожежогасіння | Локальна |
| Тип пристрою | Система накопичення енергії |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 20 мс |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 400 |
- Ціна: 1 686 626 ₴










