Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-24100LED 24V
- Готово до відправки
- Код: K3-41-00045
4 450 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-24100LED 24V
Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-24100LED 24V забезпечує стабільне електроживлення для різних електронних пристроїв, запобігаючи їх вимкненню під час перебоїв з електрикою.
Основні характеристики
- Тип: джерело безперебійного живлення
- Напруга: 24V
Переваги
- Стабільне електроживлення. Забезпечує безперервну роботу електронних пристроїв під час відключення електроенергії.
- Ідеально для систем безпеки. Підходить для підключення до відеокамер спостереження та інших пристроїв, що потребують постійного живлення.
Застосування
- Системи безпеки.
- Комп'ютерні мережі.
- Інші електронні пристрої, які потребують безперервного живлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідна потужність | 303 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 18 Ah (2 шт.) |
| Вхідна напруга | AC 190-265 В |
| Вихідний струм | 10 А |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 395 / 285 / 165 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1 А |
| Тип ДБЖ | Імпульсний |
| Тип виконання | Металевий корпус |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, глибокого разряду батарей |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
- Ціна: 4 450 ₴






