Джерело безперебійного живлення Trinix TRX-MUPS-1848 24000mAh 5V/9V/12V/48V PoE
- Готово до відправки
- Код: K3-42-00173
3 636 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело безперебійного живлення Trinix TRX-MUPS-1848 24000mAh 5V/9V/12V/48V PoE
Джерело безперебійного живлення Trinix TRX-MUPS-1848 забезпечує безперервне живлення для електронних пристроїв у випадку відключення електроенергії. Пристрій особливо актуальний для систем безпеки, серверних кімнат та інших критично важливих систем.
Основные характеристики
- Ємність: 24000mAh
- Напруга: 5V/9V/12V/48V
Преимущества
- Тривалий час роботи. Завдяки ємності 24000mAh, джерело живлення підтримує роботу підключених пристроїв протягом тривалого часу.
- Стабільність. Забезпечує стабільний доступ до мережі для камер спостереження та маршрутизаторів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 24 Ah |
| Інтерфейси | DC x 1, PoE x 1, USB Type-C x 1, USB x 1 |
| Акумулятор | Вбудований |
| Вихідний інтерфейс | DC (12 В), DC (9 В), PoE (48 В) passive, USB Type A, USB Type C |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Вихідна напруга | 5 В, 9 В, 12 В, 48 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Застосування ДБЖ | Оптичний термінал, Роутер |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 230 / 125 / 38 мм |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, розряду/перезаряду |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
- Ціна: 3 636 ₴










