Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1205/8CH 1200 Вт 8 виходів
- Готово до відправки
- Код: K3-41-00031
1 760 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1205/8CH 1200 Вт 8 виходів
Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1205/8CH 1200 Вт призначене для забезпечення безперервного живлення електронних пристроїв у випадку відключення електроенергії. Воно підтримує роботу комп'ютерів, серверів, систем безпеки та інших важливих електронних пристроїв, що потребують стабільного живлення.
Основные характеристики
- Модель: PSU-1205/8CH
- Потужність: 1200 Вт
- Кількість виходів: 8
Преимущества
- Надійний захист. Забезпечує захист від перебоїв у електропостачанні, що дозволяє уникнути втрати даних.
- Можливість підключення кількох пристроїв. Завдяки 8 виходам, ви можете підключити кілька пристроїв одночасно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7 Ah |
| Вхідна напруга | AC 190-265 В |
| Вихідний струм | 5 А |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість каналів навантаження | 8 |
| Робоча температура | 0 ° C ~ + 45 ° C |
| Розміри | 195 / 265 / 75 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1.2 А |
| Тип ДБЖ | Імпульсний |
| Тип виконання | Металевий бокс із замком |
| Тип захисту | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
- Ціна: 1 760 ₴







