Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1205LED 1200VA з LED індикацією
- Готово до відправки
- Код: K3-41-00030
1 570 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1205LED 1200VA з LED індикацією
Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1205LED забезпечує безперервне живлення електронних пристроїв у разі відключення електроенергії. Воно ідеально підходить для офісів, де важливо зберегти дані на комп'ютерах під час раптових відключень.
Основные характеристики
- Модель: PSU-1205LED
- Мощность: 1200VA
Преимущества
- LED індикація. Дозволяє легко контролювати стан пристрою та рівень заряду.
- Стабільне живлення. Допомагає уникнути втрати важливої інформації та пошкодження обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 18 Ah |
| Вхідна напруга | AC 190-265 В |
| Вихідний струм | 5 А |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Робоча температура | 0 ° C ~ + 45 ° C |
| Розміри | 195 / 295 / 90 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1.2 А |
| Тип ДБЖ | Імпульсний |
| Тип виконання | Металевий бокс із замком |
| Тип захисту | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
- Ціна: 1 570 ₴






