Комплект резервного живлення Kraft PSU-1203LED(P) з акумуляторною батареєю Trinix 12В 7.2Аг AGM
- Готово до відправки
- Код: K3-41-00040-44-00045
1 540 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект резервного живлення Kraft PSU-1203LED(P) з акумуляторною батареєю Trinix 12В 7.2Аг AGM
Комплект резервного живлення Kraft PSU-1203LED(P) призначений для забезпечення автономного живлення електронних пристроїв за допомогою акумуляторної батареї. Він ідеально підходить для використання в умовах відсутності стаціонарного електропостачання, таких як дачі, кемпінги або під час аварійних ситуацій.
Основные характеристики
- Модель: PSU-1203LED(P)
- Акумулятор: Trinix 12В 7.2Аг AGM
Преимущества
- Автономність. Забезпечує безперервне живлення для різних пристроїв.
- Зручність використання. Ідеально підходить для умов, де немає стаціонарного електропостачання.
Применение
- Використання на дачах.
- Кемпінги.
- Аварійні ситуації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Колір | Білий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ship Bundle Items | Separately |
| _cache_instance_store_filter | 1 |
| all_items_salable | 1 |
| Ємність акумулятора | 7 Ah |
| Вхідна напруга | 190-265 В |
| Вихідний струм | 3 А |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Розміри | 228 / 195 / 78 мм, 95+5 / 151 / 65 мм |
| Тип ДБЖ | Імпульсний |
| Тип виконання | Пластиковий бокс |
| Тип захисту | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея, Блок безперебійного живлення |
- Ціна: 1 540 ₴



