Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1205LED(P) 1200 Вт з LED індикацією
- Готово до відправки
- Код: K3-41-00041
1 216 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1205LED(P) 1200 Вт з LED індикацією
Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1205LED(P) забезпечує безперервне живлення електронних пристроїв у випадку відключення електрики. Воно актуальне для офісів, домашніх комп'ютерів та серверних кімнат, де важливо підтримувати роботу обладнання під час перебоїв з електропостачанням.
Основні характеристики
- Потужність: 1200 Вт
Переваги
- LED індикація. Дозволяє легко контролювати стан пристрою та його роботу.
- Захист від втрати даних. Допомагає уникнути пошкодження обладнання під час раптового відключення електроенергії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7 Ah |
| Вхідна напруга | 190-265 В |
| Вихідний струм | 5 А |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Розміри | 228 / 195 / 78 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1.2 А |
| Тип ДБЖ | Імпульсний |
| Тип виконання | Пластиковий бокс |
| Тип захисту | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
- Ціна: 1 216 ₴








