Гібридний однофазний інвертор Megarevo R10KL1DA-G2S 10kW 2 MPPT WiFi
- Готово до відправки
- Код: K3-42-00239
74 800 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гібридний однофазний інвертор Megarevo R10KL1DA-G2S 10kW 2 MPPT WiFi
Гібридний однофазний інвертор Megarevo R10KL1DA-G2S потужністю 10 кВт призначений для перетворення постійного струму з сонячних панелей на змінний струм. Він також забезпечує можливість зберігання енергії, що робить його ідеальним для домашніх систем сонячної енергетики.
Основні характеристики
- Модель: R10KL1DA-G2S
- Потужність: 10 кВт
- Кількість MPPT: 2
- WiFi: є
Переваги
- Оптимізація вироблення енергії. Завдяки двом MPPT інвертор ефективно оптимізує вироблення енергії в різних умовах освітлення.
- Зниження витрат на електроенергію. Використання енергії, згенерованої сонячними панелями, дозволяє знизити витрати на електроенергію.
- Автономність електропостачання. Можливість зберігання енергії забезпечує більшу стабільність електропостачання у вашому домі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MEGAREVO |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Інтерфейси | CAN, DRM, RS485, Сухі контакти |
| ККД | 96.5 % |
| Клас захисту | IP65 |
| Кількість фаз | 1 |
| Колір | Білий |
| Країна виробник товару | Китай |
| Монтаж | Настінний |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 В |
| Напруга від сонячних панелей | 80-500 В |
| Особливості | З зарядним пристроєм, Режим ДБЖ |
| Застосування | Для дачі, Для дому, Для квартири, Для насосу, Для опалення, Для освітлення, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Підтримка мобільного застосунку | SOLARMAN Smart |
| Робоча температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Режим підмішування | Да |
| Розміри | 530 / 486 / 231 мм |
| Струм розряду | 200 А |
| Тип акумулятора | LiFePo4, GEL, AGM, Li-ion |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від короткого замикання, Від перевантаження, Від перенапруги |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Тип інвертора | On-grid/Off-grid |
| Ток заряда | 220 А |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
- Ціна: 74 800 ₴










