Сонячна панель LONGi LR5-54HTH-430M 430W
- Готово до відправки
- Код: K3-42-00221
4 158 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонячна панель LONGi LR5-54HTH-430M 430W
Сонячна панель LONGi LR5-54HTH-430M 430W є ефективним пристроєм для перетворення сонячної енергії в електричну. Вона призначена для використання в домашніх або комерційних сонячних електростанціях, забезпечуючи потужність 430W.
Основні характеристики
- Модель: LONGi LR5-54HTH-430M
- Потужність: 430W
Переваги
- Економія на електроенергії. Використання панелі дозволяє знизити витрати на електроенергію.
- Екологічна стійкість. Панель використовує чисту енергію, що сприяє зменшенню вуглецевого сліду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LONGi Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 32.84 В |
| Напруга холостого ходу | 39.13 В |
| Потужність | 430 Вт |
| Струм короткого замикання | 14.15 А |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ефективність сонячної батареї | 22 % |
| Клас захисту | IP68 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Напруга системи | 1500 В |
| Номінальна потужність | 430 Вт |
| Номінальний струм | 13.1 А |
| Робоча температура | -40 °С ~ +85 °С |
| Розміри | 1722 / 1134 / 30 мм |
| Тип роз'єму | MC4 |
| Тип пристрою | Сонячна панель |
| Тип фотомодуля сонячної батареї | Монокристалічний кремній |
- Ціна: 4 158 ₴

