Сонячна панель LONGi LR7-72HVD-650M Hi-Mo X10 Scientist 650W двостороння
- Готово до відправки
- Код: K3-42-00282
6 006 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Монокристалічна сонячна панель потужністю 650 Вт, двостороння (Bifacial); ефективність 24.4%; напруга холостого ходу 54.22 В; струм короткого замикання 15.14 А; напруга за макс. потужності 44.87 В; струм за макс. потужності 14.49 А; макс. напруга у системі 1500 В; кількість фотоелементів 144 (6х24); вихідний роз’єм для підключення MC4; клас захисту IP68; робоча температура -40°C~+85°C; розмір 2382 / 1134 / 30 мм; вага 32.5 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 32.5 кг |
| Основні | |
| Напруга | 44.87 В |
| Напруга холостого ходу | 54.22 В |
| Струм короткого замикання | 15.14 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| product_title_ua | Сонячна панель LONGi LR7-72HVD-650M Hi-Mo X10 Scientist 650W двостороння |
| Виробник | LONGi |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ефективність сонячної батареї | 24.4 % |
| Клас захисту | IP68 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Напруга системи | 1500 В |
| Номінальна потужність | 650 Вт |
| Номінальний струм | 14.49 А |
| Особливості | Двостороння панель |
| Робоча температура | -40 °С ~ +85 °С |
| Розміри | 2382 / 1134 / 30 мм |
| Тип пристрою | Сонячна панель |
| Тип роз'єму | MC4 |
| Тип сонячної панелі | Стаціонарна |
| Тип фотомодуля сонячної батареї | Монокристалічний кремній |
- Ціна: 6 006 ₴


