Портативна зарядна станція OUKITEL P1000E PLUS 1800W 1024Wh
- Готово до відправки
- Код: K3-42-00276
23 765 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативне джерело живлення потужністю 1800 Вт/200-240 В (чиста синусоїда), з режимом ДБЖ, пікова потужність 3600 Вт. Вбудована LiFePO4 акумуляторна батарея енергоємністю 1024 Вт·год (51.2В), номінальною ємністю 20 А·год; вбудований зарядний пристрій макс. потужністю 1200 Вт; вхід для сонячних панелей: порт XT60 12-50В/11А 500 Вт макс.; вхід автомобільної зарядки: 12В/8А, 24В/10А; вихід змінного струму: 4 порти 200-240 В 1800 Вт; вихід постійної напруги: 2 порти DC5521 12В/3А 36 Вт, 1 вихід автомобільної зарядки («прикурювач») 12В/10А 120 Вт; вихід USB-А: 2 порти QC3.0 5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А (18 Вт макс); вихід USB Type-C: 1 порт PD20W (5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А), 1 порт PD100W (5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/5А); LED-підсвічування потужністю 5 Вт; моніторинг через мобільний застосунок Wonderfree; кількість циклів розряду-заряду АКБ ≥4000; час до повної зарядки АКБ через AC-порт 70 хвилин, з сонячними панелями 130 хвилин; 2 вентилятори охолодження; ультратихий з рівнем шуму 29 дБ; робоча температура 0°C~+40°C; розміри 346 / 228 / 238 мм, вага 11.7 кг; в комплекті до зарядної станції AC-кабель, MC4-кабель, кабель для зарядки від авто, інструкція
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Вага | 12 кг |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | LED-дисплей, З портом на 12 В, Ліхтарик, Режим ДБЖ, Швидка зарядка |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
| Застосування | Для комп'ютерів, Для котлів, Для ноутбуків, Для побутової техніки, Для роутерів, Для холодильників |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Розміри | 346 / 228 / 238 мм |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Серія | OUKITEL P1000 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Підтримка мобільного застосунку | Wonderfree |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість пристроїв, що заряджаються одночасно | 11 |
| Кількість циклів | 4000 |
| Вихідний інтерфейс | AC-роз'єм, DC-роз'єм, USB Type A, USB Type C, Гніздо прикурювача, Розетка 220 B |
| Вхід для сонячної панелі | 12-50В/11А з макс. потужністю 500 Вт |
| Вхід для автомобільної зарядки | 12В/8А, 24В/10А |
| Потужність пікова (короткочасна) | 3600 Вт |
| Вихід USB-A | 2 порти QC3.0 18 Вт (5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А) |
| Тип захисту | Від короткого замикання, Від надмірного струму, Від низької напруги, Від перевантаження, Від перегріву, Від перенапруги, Від розряду/перезаряду акумуляторної батареї |
| Вихід USB-C | PD 20 Вт (5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А), PD 5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/5А (100 Вт макс) |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Вихід автомобільної зарядки / DC-вихід | 1 порт автомобільної зарядки 12В/10А, 2 порти DC5521 12В/3А |
| Місткість | 1024 Вт*год |
| Вихід змінного струму (AC) | 4 порти 220-240 В 1800 Вт |
| product_title_ua | Портативна зарядна станція OUKITEL P1000E PLUS 1800W 1024Wh |
- Ціна: 23 765 ₴










