Портативна зарядна станція OUKITEL P2001E PRO 3200W 2048Wh
- Готово до відправки
- Код: K3-42-00279
42 765 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативне джерело живлення потужністю 3200 Вт/200-240 В (чиста синусоїда), з режимом ДБЖ, пікова потужність 6400 Вт. Вбудована LiFePO4 акумуляторна батарея енергоємністю 2048 Вт·год (51.2В), номінальною ємністю 40 А·год; вбудований зарядний пристрій 1800 Вт; вхід для сонячних панелей: порт XT60 12-60В/20А 1000 Вт макс.; вхід автомобільної зарядки: 12В/8А, 24В/10А; вихід змінного струму: 4 порти 200-240 В 3200 Вт; вихід постійної напруги: 2 порти DC5521 12В/3А 36 Вт, 1 вихід автомобільної зарядки («прикурювач») 12В/10А 120 Вт; вихід USB-А: 2 порти QC3.0 5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А (18 Вт макс); вихід USB Type-C: 2 порти PD20W (5-20 В), 1 порт PD45W (5-20 В), 1 порт PD100W (5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/5А); моніторинг через мобільний застосунок Wonderfree; кількість циклів розряду-заряду АКБ ≥4000; час до повної зарядки АКБ через AC-порт 90 хвилин, з сонячною панеллю 150 хвилин; 4 вентилятори охолодження; робоча температура 0°C~+40°C; розміри 399 / 286 / 320 мм, вага 22 кг; в комплекті до зарядної станції AC-кабель, MC4-кабель, кабель для зарядки від авто, інструкція
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Тип | Зарядна станція |
| Вага | 22 кг |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | LED-дисплей, З портом на 12 В, Режим ДБЖ, Швідка заряджання |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
| Застосування | Для всього будинку, Для комп'ютерів, Для котлів, Для ноутбуків, Для побутової техніки, Для роутерів, Для холодильників |
| Номінальна потужність | 3200 Вт |
| Розміри | 399 / 286 / 320 мм |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Bluetooth | Да |
| Серія | OUKITEL P2001 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Підтримка мобільного застосунку | Wonderfree |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість пристроїв, що заряджаються одночасно | 13 |
| Кількість циклів | 4000 |
| Вихідний інтерфейс | AC-роз'єм, DC-роз'єм, USB Type A, USB Type C, Гніздо прикурювача, Розетка 220 B |
| Вхід для сонячної панелі | 12-60В/20А з макс. потужністю 1000 Вт |
| Вхід для автомобільної зарядки | 12В/8А, 24В/10А |
| Потужність пікова (короткочасна) | 6400 Вт |
| Вихід USB-A | 2 порти QC3.0 18 Вт (5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А) |
| Тип захисту | Від короткого замикання, Від надмірного струму, Від низької напруги, Від перевантаження, Від перегріву, Від перенапруги, Від розряду/перезаряду акумуляторної батареї |
| Вихід USB-C | 2 порти PD 20 Вт (5-20 В), PD 45 Вт (5-20 В), PD 5 В/3 А, 9 В/3 А, 12 В/3 А, 15 В/3 А, 20 В/5 А (100 Вт макс) |
| Вихід автомобільної зарядки / DC-вихід | 1 порт автомобільної зарядки 12В/10А, 2 порти DC5521 12В/3А |
| Місткість | 2048 Вт·год |
| Вихід змінного струму (AC) | 4 порти 220-240 В 3200 Вт |
| product_title_ua | Портативна зарядна станція OUKITEL P2001E PRO 3200W 2048Wh |
- Ціна: 42 765 ₴





